З нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту 12 вересня на стадіоні ім. Дмитра Піщаного в селищі Козельщина відбувся товариський футбольний матч між командами “ВЕТЕРАН” Козельщина та “ВЕТЕРАН” Решетилівка.

Основний час матчу закінчився з рахунком 2:2 але за результатами післяматчевих пенальті 4:3 перемогу одержала Решетилівська команда.

Варто зазначити, що допомогли організувати свято спорту в Козельщині члени політичної партії «Рідне місто» Сергій Сушко та Андрій Риженко.  Відрадно, що в районі є такі небайдужі люди.

Голова ради Козельщинської районної асоціації фермерів, голова ФГ «Сушки» Сергій Сушко за плечима має роки праці на адміністративних посадах. Та кожного разу доля повертала Сергія Федоровича в рідне село Сушки, де він разом із однодумцями працює на землі.

Андрій Риженко багато років тренує Козельщинську футбольну команду, яку знають не лише в районі, а й в області. Очолює Козельщинську районну федерацію футболу. Але найголовніше – живе футболом та залучає до занять спортом наших дітей, молодь і більш старших козельщан.

Це так важливо – когось відірвати від комп’ютерів та смартфонів, а комусь – відчути запал командної гри!

Партійці «Рідного міста» – справжні професіонали, люди, які вміють долати всі перешкоди та досягати поставленої мети. А ще вони вміють грати в команді.

Командна гра – велика справа!