Відбулася конференція Полтавської обласної організації політичної партії «Рідне місто», на яку зібралося більше 80 делегатів на чолі з лідером Олександром Удовіченком.  Основні питання порядку денного стосувалися затвердження списків кандидатів у депутати обласної і районних рад.

Зібранню передувала значна організаційна робота, пов’язана з підготовкою до місцевих виборів. Голова обласної партійної організації Олександр Коваль закцентував увагу на тому, що підхід у формуванні списків полягав у тому, щоб «Рідне місто» було представлене у радах усіх рівнів.

«Ми керувалися тим принципом,  ̶  сказав він, – що кандидати в депутати від партії «Рідне місто» повинні бути професіоналами у своїй справі, господарниками, зрештою, державниками. А це означає, що інтереси громади мають пріоритетний характер».

Тож на конференції затвердили списки кандидатів у депутати Полтавської обласної ради, Полтавської, Кременчуцької, Миргородської, Лубенської районних рад, Машівської, Новосанжарської і Нехворощанської селищних територіальних громад, проголосували за висування кандидатів на голову Машівської і Нехворощанської територіальних громад.

Так, у списку кандидатів у депутати Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто» 84 прізвища, очолює список голова Зіньківської районної партійної організації Андрій Удовиченко.

Згідно з виборчим законодавством всі кандидати в депутати Полтавської обласної ради, крім першого номера, мають рівні конкурентні умови, тому що основні виборчі баталії відбудуться в територіальних виборчих округах. Все залежить від того, наскільки ефективно та вдалою буде передвиборча кампанія кожного кандидата.

Загалом у списках партії «Рідне місто» до місцевих рад 97 відсотків кандидатів мають вищу освіту, більше 75 відсотків – стаж керівної роботи, значна кількість молоді, повною мірою враховано гендерну квоту.

«У нас є відчуття того, що ми недаремно об’єдналися у велику команду, – сказав, звертаючись до однодумців, лідер партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко. – Адже партія у виборчому процесі ─ інструмент впливу на суспільне життя, можливість донести наші цінності. Головне сьогодні – наші кандидати в депутати, ми віримо і розраховуємо на них».

Делегати конференції також затвердили передвиборчу програму партії і прийняли схвально пропозицію головного лікаря Великобагачанської ЦРЛ Валентини Хан додати до неї тезу про підтримку та сприяння розвитку сімейної медицини.