Нещодавно представники зіньківської команди «Рідного міста» впорядкували ґрунтову дорогу, що з’єднує Зіньківський район Полтавської області і Охтирський Сумської.

Сучасні дороги стають справжньою бідою для селян, а особливо у період дощів. Можна й не доїхати до кінцевого пункту, застрягши на середині шляху у багнюці. На початку осені, аби запобігти подібним випробуванням, Тарасівський сільський голова Олександр Верес звернувся до керівника ПрАТ “АТП-15339”, лідера команди “Рідне місто” Зіньків” Андрія Удовиченка з проханням допомогти вирішити проблему.

На підприємстві, яке очолює Андрій Удовиченко, по-господарськи використовують навіть будівельні відходи. Їх не викидають, а використовують для підсипання доріг. Минулого тижня на дорогу Пірки-Комиші висипали вісім великих причепів бою цегли.

Варто сказати, що польові дороги дуже специфічні, тому вимагають постійної уваги. Ремонт саме цього шляху команда “Рідне місто” Зіньків” уже проводила на початку літа. Тоді фактично було відновлено проїзд цим шляхом.

Раніше, для впорядкування сільських польових доріг, автотранспортне підприємство замовляло грейдер у Зіньківському комунгоспі. Вчасно сплачувало кошти за надані послуги, така співпраця тривала багато років. Відтак, тракторист комунгоспу отримував заробітну плату та наповнювався бюджет міської ради.

Втім, віднедавна підприємству відмовили надавати грейдер для роботи по впорядкуванню польових та місцевих доріг. Тож, АТП довелося обходитися власними силами.