.

Олексій Бовдир очолив СТОВ «Скіф» у зовсім юному віці, коли йому виповнилося лише 25 років. На той час господарство мало 2,5 мільйонів гривень кредиторської заборгованості, люди роками не одержували зарплати, тож і ставлення до роботи було відповідним.

За останні  двадцять років він зумів вивести своє підприємство на лідерські позиції в області. І сьогодні  «Скіф» ─ це  успішне  господарство, де постійно запроваджують нові й прогресивні технології.  Це  один із найбільших у районі наповнювачів бюджетів усіх рівнів і практично єдиний донор бюджету Більської сільської ради.

Олексій Васильович ─ високопрофесійний, цілеспрямований, сумлінний, доброзичливий, порядний керівник, який не лише прагне високих фінансово-економічних результатів, а й приймає зважені та оперативні управлінські рішення, враховуючи інтереси не лише підприємства, а й працівників.

Олексій Бовдир  не боїться робити ставку на молодь, яка сповнена енергії і має передове мислення: молодим дають кредити, забезпечують житлом, створюють належні умови для праці.

Олексій Васильович постійно розвиває інфраструктуру села, дбає про його благоустрій. Постійно виділяє кошти на ремонти школи, дитсадка, доріг.  Скажімо, за участі господарства в школі відремонтували їдальню, замінили каналізацію, облаштували спортмайданчик із твердим покриттям. Щороку за кошти господарства капітально ремонтують та  оснащують сучасним обладнанням один клас.  За кошти, надані Олексієм Бовдирем Більському будинку культури, закупили нові концертні костюми. Керівник «Скіфу» підтримує ветеранів, малозабезпечені сім’ї, допомагає церкві.

Про авторитет Олексія Васильовича свідчить насамперед те, що його п’ять разів поспіль  обирають  депутатом Котелевської районної ради.