За освітою він педагог-історик, за покликанням ─ керівник з великої літери, організатор і натхненник.

Пройшовши шлях від простого вчителя, районного посадовця до керівника обласного масштабу, всіма своїми діями і вчинками довів важливу життєву істину ─ за будь-яких обставин залишатися людиною.

В рисах характеру Андрія  Андрійовича переплилися благородство й інтелігентність, відповідальність і велика людяність, сміливість у прийнятті рішень.

З 1992 року Андрій Гудзенко працює на керівних посадах соцільної сфери районного та обласного рівнів. Очолюючи районне управління соціального забезпечення, багато зробив  у реформуванні цієї галузі, наближенні її послуг до людей. За його ініціативи і наполегливості в Решетилівці відкрили перший в області  територіальний центр з обслуговування інвалідів та одиноких людей похилого віку, створили стаціонарні відділення терцентру в селах Шевченкове та М`якеньківка, запровадили «соціальне таксі».

Набутий у Решетилівці досвід  Андрій Андрійович сповна використав  на посаді першого заступника начальника Головного управління праці і соціального захисту населення  Полтавської облдержадміністрації. Свій інтелектуальний багаж передає молодому поколінню. Його трудовий шлях  відзначений почесними нагородами: орденами «За заслуги III ступеня», «За гуманність і милосердя», «Данила Галицького», медаллю «За трудову доблесть», численними подяками і грамотами. Він Почесний громадянин Решетилівського краю. Його життєве кредо ─ працювати на благо людей.