В рамках святкування Дня міста комунальний заклад «Районний Будинок культури» Зіньківської районної ради, за підтримки команди “Рідне місто” Зіньків”, провів дистанційний дитячий творчий фотоконкурс на краще власне фото “В очах дітей я бачу рідне місто”.

Цього року це вже третій творчий конкурс, у якому беруть участь чимало юних мешканців Зінькова та Зіньківського району. Його спонсором, як і в попередніх двох, виступила команда “Рідне місто” Зіньків”.

Конкурс викликав зацікавлення у місцевих мешканців. Його головною умовою було надіслати креативне фото, відзняте на фоні мальовничого краєвиду Зіньківщини. Фото на електронну пошту надіслали 36 учасників. Переможців обирали за допомогою голосування лайками на сторінці комунального закладу у Фейсбуці.

Переможцем конкурсу стала Соломія Костенко із села Дейкалівка. Друге місце посіли братик і сестричка –  Дмитрик та Софійка Смалюхи.  На третьому місці – Світланка Шамрай.

“Ми всіляко піклуємося про дітей. Це один із головних пріоритетів нашої команди. Приємно бачити в очах малюків іскорки радості. І ми надалі спонукатимемо їх до творчості. Цей конкурс – не останній. Думаю, попереду на них чекає ще чимало захоплюючих і цікавих творчих змагань”, – привітав на церемонії нагородження учасників конкурсу лідер команди “Рідне місто” Зіньків” Андрій Удовиченко.

Переглянувши всі фото, надіслані учасниками, Андрій Удовиченко, до наявних нагород, ініціював ввести ще три нові номінації – “Найкреативніше фото”, “Like підтримка головного спонсора” та “Найменший учасник фотоконкурсу”.

Приз у номінації “Найкреативніше фото” отримала Лейла Бабаніязова із Зінькова.

Приз у номінації “Like підтримка головного спонсора” вручили Софії Головльовій із с. Тарасівка.

Отримала нагороду й найменша учасниця творчих змагань, якій ще немає й двох років – Евеліна Манойло із Зінькова.

Переможцям вручили цінні подарунки, грошові винагороди та іграшки.