Нові вікна для дитсадка «Колосок» стали подарунком дошкільнятам від команди «Рідне місто» Зіньків».
Проценківський дитячий дошкільний заклад «Колосок» поступово оновлюють. Нині ж, напередодні опалювального сезону, постало питання про те, що у двох дитячих туалетних кімнатах старшої та молодшої груп треба терміново поміняти вікна.
«Багато мороки було з старими віконними рамами, – бідкається помічник вихователя Тетяна Окань. – Постійно заклеювали й фарбували їх. Витрачали чимало часу і зусиль. Все одно марно, адже позбутися пронизливих неприємних протягів було неможливо. Відтак, звернулися за допомогою до лідера команди «Рідне місто» Зіньків» Андрія Удовиченка. І він нам не відмовив».
«Швидко зробили, навіть не чекали, – приєднується до розмови кухар цього закладу Людмила Вовк. – Справжні молодці. Адже, по суті подбали не тільки про комфорт, а й про здоров’я наших дітей, які завдяки теплоізоляції нових вікон менше застуджуватимуться».
Нині у Проценківському ДНЗ «Колосок» виховують 27 дітей із Довжика, Пилипенок, Дуб’ягів та Проценок. З кожним роком умови для них стараються поліпшувати.
«До цього багато хто приїжджав, дивився на старі вікна, співчував, навіть обіцяв поміняти їх, але далі слів справа не заходила, – говорить член команди «Рідне місто» Зіньків» Сергій Ніколаєнко.– А от наш лідер – Андрій Удовиченко без зайвих вагань зробив це. Відтепер комфорту значно додалося, стало набагато охайніше і швидко можна їх обслуговувати. Думаю, згодом ми допоможемо «Колоску» поставити нові вікна і в спортзалі та на кухні. Адже для дітей, звісно, мають бути створені найсприятливіші умови».
«Ми повинні визначити, які пріоритети маємо і куди йдемо, – говорить Андрій Удовиченко, – Адже якщо не будемо підтримувати та розвивати заклади дошкільного виховання, то про який розвиток громади може йти мова. Молоді сім’ї вибираючи місце проживання, – обирають його перш за все виходячи з умов для розвитку своєї малечі.
Ми надаємо допомогу тільки тоді коли бачимо, що люди фактично залишені наодинці із проблемами, вирішення який входить до компетенції чиновників».