Юрій Іванович Бугаєць народився та проживає у селі Устимівка Семенівського району. Має вищу освіту, є засновником ФГ «Славута», депутатом Семенівської районної ради шостого скликання, нині працює на посаді Устимівського сільського голови.

Юрій Бугаєць був занесений на районну Дошку пошани як кращий працівник органів місцевого самоврядування 2019 року. За період перебування на посаді сільського голови ним та його командою було вдало реалізовано чимало важливих для громади проектів: ремонт доріг, встановлення вуличного освітлення, поточні ремонти сільських будинків культури, реконструкція приміщення Устимівської школи, відкриття дошкільного навчального закладу та багато іншого. Чимало зусиль було прикладено Юрієм Івановичем для вирішення питань благоустрою населених пунктів.

«Звісно, чимало зроблено, але планів на майбутнє не менше: у кожній громаді мають бути створені зональні амбулаторії, центри розвитку молоді, громадської безпеки, опіки для літніх людей, а також забезпечено належне транспортне сполучення. І що найголовніше – усе це можливо при раціональному та прозорому розподілі й використанні бюджету», ─ говорить Юрій Бугаєць.