Олена Омельченко народилася та виросла в місті Глобине 27 лютого 1983 року.

З дитинства вирізнялася легкою вдачею, мала хист до навчання, займалася спортом, завжди була активною в колективі. Із відзнакою закінчила Глобинську ЗОШ №5 і вступила до Дніпропетровського університету економіки та права за спеціальністю «облік та аудит». 2005 року розпочала трудовий шлях на Семенівському цукровому заводі, а згодом перейшла працювати на Глобинський цукровий завод.

З 2014 року працює у ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» агропромхолдингу «Астарта-Київ». Лідерські риси, професіоналізм та досвід дозволили Олені протягом останнього часу посідати керівні посади на підприємстві (головний бухгалтер, заступник директора із земельних питань, фінансовий директор).

Сьогодні Олена разом із чоловіком Сергієм виховують двох діток, сина   та донечку. Разом полюбляють рибалити, збирати гриби, подорожувати. Намагаються прищепити дітям любов до України, до рідного краю.

Основними перевагами Олени Омельченко як кандидата в депутати обласної ради є, передусім, такі риси, як чесність, принциповість, цілеспрямованість, вміння довести справу  до кінця.  Як говорить сама Олена , головним поштовхом, щоб іти на вибори кандидатом у депутати, стала гостра потреба змін: «Ми часто чекаємо, щоб за нас все вирішили, та зазвичай у таких ситуаціях саме наші інтереси і не враховують. А хочеться впливати на рішення, що почасти бувають неефективними або взагалі абсурдними. Хочеться використати кожен пункт передвиборчої програми партії «Рідне місто», щоб поліпшити рівень та умови життя кожного громадянина, особливо в сільській місцевості. Хочеться, зрештою, просто приносити користь суспільству.

Перший крок в своєму прагненні досягти покращення я зробила, чи зроблю наступний, буде залежати лише від виборців!»