Про Сергія Тарасова можна сказати, що він із нової генерації. Тієї, де живуть наповну, де не скаржаться на життя, а змінюють його, де ціна словам — результат.

Народився він у селі Пустовійтове Глобинського району. Закінчив місцеву загальноосвітню школу із золотою медаллю. Вступив разом на факультет менеджменту Полтавського сільськогосподарського інституту (нині аграрна академія). І після закінчення вишу повернувся у рідне Пустовійтове, де проживає й донині.

— Я люблю, — каже він, — щоб справа мене захопила, тоді я повністю їй віддаюся.

Так, очолюючи Глобинське відділення «Укрсоцбанку», Сергій Тарасов вивів його в четвірку кращих в Україні. А сировинну службу на Глобинському цукровому заводі, яку він нині очолює як заступник директора підприємства, «перевернув із ніг на голову», зі слів самого Сергія.

Сергій Тарасов постійно займається самоосвітою, цікавиться новинками в технології, контролює селекцію цукрових буряків. Така жага до роботи й науковий підхід до її організації не забарились із результатом: сировинна служба Глобинського цукрового заводу посідає перші позиції серед подібних в українському агропромисловому холдингу «Астарта».

Із таким же захопленням Сергій Тарасов займається спортом. Він — чемпіон області з пляжного волейболу, класичного волейболу у віковій категорії 35+.

Більше зусиль він приділяє хіба що своїм трьом дітям — донечці й двом синам-близнюкам. Останні виграли міжнародну олімпіаду з ментальної арифметики. Сергій тішиться: все, що вкладає в дітей, окупається сторицею.

Він став депутатом Пустовійтівської сільської ради.

— Я тут на варті того, щоб робота депутатів була прозорою і зрозумілою всім, – каже.

Сергій хоче зібрати навколо себе команду нового покоління: чесних, професійних, активних.

Сергій Тарасов має досить досвіду в економіці, а в політиці його шлях тільки починається.