«Я народився 1985 року. Живу в Кременчуці. Одружений, маю чудову доньку та надзвичайного сина. Обожнюю спорт та виховую дітей у любові до руху.

Я — свідомий українець, тому пов’язав свою професію з українським законом. Юрист, маю кваліфікацію магістра права, яку здобув у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана. Для підвищення рівня кваліфікації постійно беру участь у практикумах, семінарах та тренінгах.

Я — професіонал, який стоїть на сторожі Закону. Відмінно розбираючись в правовій документації, захищаю інтереси Компанії «Лукас» та громадян, які звертаються за юридичною допомогою. Та найважливіше моє звання — людина. Людина, яка радіє за своїх дітей, яка радіє за молодь, котра любить свою країну, яка прагне до змін, яка знаходить можливості, яка переконана, що сила в людях та їхній єдності!

Я вважаю, що зміни — в руках молоді! Сучасне молоде покоління — це покоління нової ери: зі своїм світоглядом, зі свіжими поглядами, з оригінальними ідеями. І ми сьогодні реальними справами маємо підтримувати їх ініціативи, давати можливості реалізувати себе саме у своєму рідному місті. Тож під час роботи в Полтавській обласній раді я буду відстоювати, насамперед, інтереси молоді нашого міста.

Я знаю, як змінювати світ у рамках Закону з Конституцією в руках!

Отже, GO! змінювати світ! Зробимо Рідне Місто кращим!

 

Визначаю такі завдання:

  1. Для стабільності та розвитку Кременчука потрібно формувати дієвий контроль податків, внесених до бюджету міста. Створити прозору систему надходження, розподілу та витрачання коштів платників податків.
  2. Стимулювати залучення іноземних інвестицій в економіку міста. Визначити, які сфери життєдіяльності міста можуть бути цікавими для представників іноземного бізнесу. Сприяти взаємодії іноземних інвесторів з державними органами, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання. Створювати імідж Кременчука як промислового центру Полтавщини, що має перспективи для розвитку молоді.
  3. Сприяти працевлаштуванню молоді після здобуття нею освіти та без досвіду роботи. Розробити відповідну Програму, згідно з умовами якої роботодавець буде зацікавлений працевлаштовувати молодих спеціалістів. Також створювати сприятливі умови для молодих підприємців, які бажають відкрити власну справу; встановити контроль за недопущенням адміністративного тиску на бізнес та працювати над спрощенням бюрократичних процедур.
  4. Запровадити нові або продовжити існуючі дієві Програми з благоустрою та екології міста. Кременчук — потужне промислове місто, і робота підприємств має велике екологічне значення для всієї області. Тож потрібно вирішувати одночасно пріоритетні питання з кількох напрямків: будівництво сміттєпереробного заводу; створення, заміна та розширення мережі каналізаційних стоків у приватному секторі міста; розроблення комплексних заходів щодо вирішення катастрофічного питання — якості води у Дніпрі; об’єднати зусилля фахівців із питань екології для вирішення спільної проблеми рідного міста — промислового забруднення повітря.