1954 року народження. Закінчив середню школу в 1972 р. У 1977 році, після здобуття вищої освіти в Харківському автомобільно-дорожньому інституті за спеціальністю «Автомобільний транспорт», отримав направлення до Кременчука. Тут за шість років трудової діяльності в автотранспортному підприємстві 16011 (згодом перейменоване в акціонерне товариство АТП-15307) пройшов шлях від інженера-технолога до керівника колективу. З 2005-го року й донині посідає посаду голови наглядової ради автопідприємства. Нагороджений почесним знаком Кременчуцької міськради «За заслуги перед містом».

Сорокарічний досвід роботи Юрія Кірєєва, а також інші почесні державні й галузеві відзнаки та звання переконливо засвідчують непересічні ділові якості талановитого господарника і фахівця автомобільної справи, його вагомий внесок у розвиток транспортної мережі Полтавщини. Навіть у нинішні скрутні часи він як член Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників докладає чимало зусиль для відновлення надійного автобусного сполучення між населеними пунктами Кременчуцького, Глобинського, Козельшинського та інших районів із Полтавою і Кременчуком.

Господарські справи Юрій Кірєєв поєднує з активною участю в розв’язанні актуальних питань, пов’язаних з благоустроєм Кременчука, добробутом і соціальним захистом громадян, охоче відгукується на звернення волонтерів, сприяє зміцненню української армії. Кременчужани невипадково  вічі поспіль обирали його депутатом міської ради. Високу довіру Юрій Васильович заслужив цілком справедливо, бо не в його характері давати пустопорожні обіцянки, свої слова він завжди підтверджує справами.