Оксана Павлова — унікальна жінка, якій не байдужа доля рідного Крюкова.

Чи бачили ви людину, яка спочатку працювала вчителькою, а потім вирішила кардинально змінити і професію, і своє життя? Вже багато років Оксана — електромонтер головного щита управління ТЕЦ ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Тепер її педагогічний дар служить на користь працівникам вагонобудівного. Вони довірили їй бути головою профспілки цеху, і вже 10 років поспіль переобирають Оксану Олексіївну на цю посаду.

Колеги знають: якщо є будь-яка проблема, Оксана вирішить. Тому й приходять до неї, коли в сім’ї хвороба, коли потрібна матеріальна допомога, коли потрібно вирішити нагальне юридично-адміністративне питання, а знань, як це зробити, не вистачає.

Оксана ніколи не була байдужою до бід інших. Непокоїть її й життя Крюкова, де вона мешкає з родиною. Хочеться, щоб врешті з’явилися у владі ті, хто згадає, що Крюків, і ближній, і дальній — це теж Кременчук. А значить, і життя у крюківців має бути гідним.

— Я дуже вдячна, що в нашім районі тепер є гарний парк, де люди можуть відпочити, погуляти. Але ж чим ближче до Чечелева, тим ситуація гірша. Доріг немає. Коли ще тепло, жити можна, але тільки-но починаються дощі, вибратися з дому стає справжньою проблемою. Мені хочеться, щоб були дороги, щоб було нормальне транспортне сполучення на Правобережжі. Щоб врешті згадали, що в Крюкові також живуть люди, і їхнє життя ускладнене багатьма чинниками. Треба, щоб було інакше! — говорить Оксана Павлова.

У команді «Рідного міста» Оксана недавно. Видно, як сильно вона прагне змін на краще і як багато може зробити, щоб умови проживання її земляків стали більш комфортними.