______

Команда партії «Рідне місто» — це люди, об’єднані на ментальному рівні, котрі мають спільні моральні якості. Тут є і молодь, і ті, в кого за плечима довга життєва дорога. Тут люди різних професій і сфер діяльності. Одні мешкають у великих містах, інші — у сільській місцевості. Разом вони тому, що прагнуть поліпшити життя всіх саме там, де живуть.

Багато членів партії «Рідне місто» є депутатами місцевих рад, представлені в органах місцевого самоврядування Полтавщини, вони очолюють комунальні установи, промислові й сільськогосподарські підприємства, працюють у соціальній, культурній сферах. Кожен має досвід, яким може поділитися не лише зі своїм соратником, а й зробити його корисним для громади. Це – команда професіоналів, які не словами, а справами вибудовують сьогодення.

Кожен – індивідуальність і в той же час – частина великого цілого, бо відчуває підтримку і довіру однопартійців і будь-коли готовий підставити своє плече.

Очолює команду Олександр Удовіченко, свого часу двічі голова Полтавської обласної державної адміністрації, голова Полтавської обласної ради, нині голова Полтавського територіального відділення Національного олімпійського комітету, голова фракції «Рідне місто» в обласній раді, заслужений економіст України.

«Рідне місто» за результатами виборів 2015 року отримала потужне представництво в органах місцевого самоврядування – 260 депутатів різних рівнів.

Лідер партії Олександр Удовіченко наголошує: «Час кидає нові виклики, ми повинні їм відповідати. У суспільстві є запит не на балакунів, а на відповідальних фахівців. Не на політиканів, запущених з волі Києва на територію нашої області, а на своїх, місцевих, перевірених господарників. Такі кадри у нас є».