«За десять років роботи депутатом від виборчого округу №22 на Молодіжному мені вдалося допомогти багатьом людям та багато чого зробити щодо благоустрою території округу. Від ремонту доріг і тротуарів, до встановлення дитячих та спортивних майданчиків, індивідуальних теплових пунктів у багатоповерхівках та облаштування зупинок громадського транспорту. Як голова депутатської фракції я ніколи не замикався на справах свого виборчого округу, а вирішував і загальноміські проблеми. Зокрема, мій останній проект — рішення міської ради, що було затверджено одноголосно, стосувалося повірки будинкових приладів обліку теплової енергії у Кременчуці за рахунок власних надходжень комунального підприємства. Це допомогло мешканцям 400 багатоквартирних будинків позбутися проблем та витрат, пов’язаних з повіркою теплових лічильників.

За моєї ініціативи було знайдено механізм забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, у тому числі АТО/ООС. Об’єднавши зусилля з колегами по міськраді, ми розробили Положення про надання земельних ділянок учасникам бойових дій. У результаті в Кременчуці впродовж останніх 4 років земельними ділянками для індивідуального житлового будівництва забезпечили більше тисячі ветеранів війни. А на додаток, за моєю пропозицією, було вирішено питання виготовлення землевпорядної документації учасникам бойових дій за рахунок міського бюджету. Тобто ветерани не витратили при отриманні земельних ділянок жодної копійки.

Було багато інших ідей, ініціатив та пропозицій, спрямованих на вирішення екологічних та соціальних проблем Кременчука. За 10 років роботи у міській раді я отримав багатий досвід того, як можна вирішувати складні проблеми, як співпрацювати з державними органами та громадськістю, щоб досягати конкретних результатів. Вважаю, що цей досвід зможу використати у вирішенні не менш складних проблем Полтавщини у статусі депутата обласної ради.

Наразі у мене є напрацювання в питаннях локалізації виробництва та підтримки виробників, що розташовані на теренах області. Це і КВБЗ, і АвтоКрАЗ, і «Кредмаш», і промислові підприємства в Полтаві та Горішніх Плавнях. Є певні плани щодо вирішення складних екологічних проблем Кременчуцького району, пропозиції щодо соціальних питань, які можна реалізувати через обласну раду.

Я завжди відстоював інтереси виборців і робив життя людей на моєму окрузі більш зручним, безпечним та комфортним. Впевнений, що разом із командою «Рідного міста» мені вдасться реалізувати багато корисних ініціатив, спрямованих на пришвидшення соціально-економічного розвитку Полтавської області, вирішення складних екологічних проблем та захист інтересів людей».

Роженко Олександр Анатолійович