Політична партія «Рідне місто» висунула Олега Фещенка кандидатом у депутати до Полтавської обласної ради від Кременчука у списку під №03 та кандидатом у депутати до Кременчуцької міської ради по п’ятому  виборчому округу у списку під №02.

О. В. Фещенко народився 1959 року у м. Новоград-Волинському Житомирської області. Нині мешкає в місті Кременчук.

Після закінчення військового училища Олег Фещенко проходив службу на різних офіцерських посадах. З 1985 по 1987 рік виконував інтернаціональний обов’язок в Республіці Афганістан. Нагороджений орденами «Червоної зірки», «За службу Батьківщині в ЗС СРСР» ІІІ ступеня та іншими нагородами. Має військове звання полковник. Ветеран війни, військової служби, учасник бойових дій.

Олег Володимирович Фещенко — виконавчий директор громадської організації «Рідне місто», голова «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство». За активну участь у розвитку ветеранського руху та військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління нагороджений почесним знаком «За заслуги перед містом».

Команда «Рідного міста» об’єднала небайдужих, відповідальних та енергійних людей, які мають величезний досвід, є справжніми професіоналами, що здатні приймати рішення і відповідати за їх результат. Це — представники усіх верств населення, керівники великих підприємств, учителі, медики, робітники, військові, менеджери, юристи, які мають чітку програму дій, мріють про комфортне життя для мешканців рідного міста та захищають інтереси громад і жителів Полтавщини.