____

Публікуємо остаточний звіт про надходження коштів на накопичувальний рахунок виборчого фонду Полтавської обласної організації Політичної партії «Рідне місто» та їх використання.

Пояснювальна записка до звіту про надходження коштів на накопичувальний рахунок виборчого фонду Полтавської обласної організації Політичної партії «Рідне місто» та їх використання

Звіт остаточний Полтавської обласної організації Політичної партії «Рідне місто» про надходження коштів на накопичувальний рахунок виборчого фонду та їх використання.

Публікуємо остаточний звіт про надходження коштів на накопичувальний рахунок виборчого фонду Полтавської міської організації Політичної партії «Рідне місто» та їх використання.

Пояснювальна записка до звіту про надходження коштів на накопичувальний рахунок виборчого фонду Полтавської міської організації Політичної партії «Рідне місто» та їх використання

Звіт остаточний Полтавської міської організації Політичної партії «Рідне місто» про надходження коштів на накопичувальний рахунок виборчого фонду та їх використання.