__

– Що засвідчила ця виборча кампанія? Те, що взятий нами ще сім років тому курс на конструктив, реальні господарські справи та суто місцеву прив’язку діяльності партії був правильним. Це доводить кращий, порівняно з 2015 роком, результат виборів в обласну раду та достойні показники на всіх рівнях представницької влади.

Але маємо й доказ, так би мовити, від супротивного – адже наші принципи взяли на озброєння інші політичні сили. З одного боку, це добре. З іншого – призвело до того, що на нашому електоральному полі стало тісніше. Ми це відчували під час виборів, поряд із загрозами, що виходили від сил, які стоять на шляху популізму, руйнівних політтехнологій і тотальної безпринципності. Одна з них безпосередньо стосувалася Полтави.

Ми йшли чесно, прагнучи створити платформу для об’єднання всіх конструктивних сил, але не могли й не збиралися уподібнюватися опонентам. Тому простір для маневру виявився обмеженим.

Ми маємо зробити тверезі висновки з виборчої кампанії, щоб належно виконати завдання, які стоять перед обласною організацією на наступні п’ять років: зберегти й зміцнити партійну структуру, залучити до керівного складу енергійну молодь, відійти від стереотипів у ставленні до бажань і сподівань виборців.

Впевнений, що ці завдання нам під силу. Попереду досить часу. Якщо використаємо його з розумом – отримаємо ті результати, які всіх нас задовольнять.

__