___________

За словами голови партіі Олександра Удовіиченка, нещодавно депутати забороненої в Україні партії «Опозиційна платформа — За життя» в Олександрійській міській раді на Кіровоградщині створили групу «Рідне місто». Офіційно заявляємо, що жодного відношення до цього об‘єднання команда партії «Рідне місто» не має.

Зауважимо, що відповідно до частини третьої статті 26 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  депутатські  групи реєструються відповідною місцевою радою за поданням особи, яка очолює депутатську групу, до якого додається підписане депутатами цієї групи письмове повідомлення про сформування депутатської групи із зазначенням її назви, персонального складу та партійної належності членів групи та депутатів, які уповноважені представляти групу.

Враховуючи це, не слід ототожнювати поняття депутатської групи та депутатської фракції, які формуються на партійній основі депутатами місцевих рад.

«Наша команда — команда патріотів. Депутати політичної партії «Рідне місто» на Кіровоградщині представлені в трьох радах – Кропивницькій міській раді, Подільській районній в м. Кропивницькому раді та Фортечній районній в м. Кропивницькому раді. Відповідно, в цих радах сформовано депутатські фракції «Рідне місто». Будь-які інші об‘єднання є такими, які не стосуються нашої команди. Нас обурив вибір такої назви для депутатської групи і ми  вимагаємо змінити назву депутатської групи на найближчому сесійному засіданні», — наголошує голова політичної партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко.