_____

Шановні полтавці! Всі ми розуміємо, що систему влади в Полтаві потрібно міняти. Але кому під силу це зробити? Тільки місцева, незалежна від центрального офісу в Києві сила здатна реально втілювати в життя побажання полтавців! Саме такою є політична партія «Рідне місто». Основу команди складають відомі, з чималим управлінським досвідом полтавці – ті, хто живе й працює поруч з нами.

Відповідаючи на вимоги часу, «Рідне місто» рішуче стало на шлях оновлення.

Цими днями, ми провели партійну конференцію на підприємстві, що очолює наш однопартієць Олександр Кудацький – Полтавському заводі медичного скла.

Обрали молодого, прогресивного голову організації – Олексія Чепурка та затвердили нові принципи діяльності партії. Їх три:

  1. Близькість до полтавців
  2. Конструктив у роботі
  3. Фаховість кадрів

Вітаючи Олексія Чепурка з обранням, лідер партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко підкреслив:

– Люди почали усвідомлювати, що лише місцеві сили здатні вирішити їхні проблеми. «Рідне місто» – саме така партія. Я бажаю всім нам зібратися з духом і почати працювати. Щодня нас чекають великі й малі справи. Кожна з них – крок уперед, до нашої спільної мети – добробуту Полтави, комфорту полтавців!

Команда «Рідного міста» з вдячністю сприйме зауваження й підказки щодо подальшої розбудови партії від усіх думаючих полтавців, незалежно від їх політичних уподобань!