________

Передусім, потурбувалися про дітей – спрямували 17,2 мільйони гривень на ремонт шкіл, 3,7 мільйона – дитсадків. За 8,8 мільйонів відремонтуємо шість бібліотек. Виділили 2,3 мільйони на придбання трьох довгоочікуваних апаратів штучної вентиляції легень для 3-ої лікарні. Не оминули потреб жодної галузі.

Член нашої команди Олексій Чепурко ініціював внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтави на 2019 рік. Зокрема, 10 мільйонів гривень додатково виділено на ремонт доріг, які після зими опинилися в не найкращому стані. Ще 25 мільйонів у рамках цієї ж програми депутати виділили на придбання нових автобусів, зробивши черговий крок до вирішення транспортної проблеми міста.

Міський бюджет має бути збалансованим, щоб ефективно вирішувати першочергові проблеми полтавців, переконаний представник нашої команди, член бюджетної комісії Едуард Волков.
«Ми повинні формувати основний фінансовий документ Полтави, виходячи з інтересів громади та дотримуючись чіткої пропорції в забезпеченні всіх сфер, а не так, як це відбувається зараз. Іншими словами, маємо встановити продумані відсотки коштів, які щороку будемо спрямовувати на соціалку, освіту, культуру і так далі. Але пріоритетом, безумовно, є житлово-комунальне господарство. Саме його проблеми найбільше турбують людей. Дороги, дахи, мережі, транспорт потребують значних капіталовкладень. Без цього життя полтавців ніколи не стане комфортним».