_________
Політичні партії згадують про місцеві проблеми лише напередодні виборів. Люди розгублені й давно не вірять красивим обіцянкам.
Чи не настав час звернути погляд на тих, хто живе й працює поруч, хто на ділі виявив свої професійні й особисті якості?

«Рідне місто» – це партія Олександра Удовіченка

Члени партії «Рідне місто» націлені на конкретний результат у роботі та добре знані серед полтавців. Очолює команду Олександр Удовіченко – постать, яка не потребує особливого представлення. Двічі голова Полтавської обласної державної адміністрації, голова Полтавської обласної ради, один із творців «Приватбанку», заслужений економіст України, він зарекомендував себе як авторитетний господарник. За його правління область входила в трійку економічно найуспішніших в Україні. Активно розвивав Олександр Удовіченко соціальну сферу – варто згадати спорудження обласного перинатального центру в Полтаві, забезпечення районів понад 60-ма автомобілями швидкої допомоги, відкриття навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» для обдарованої молоді (с.Потоки Кременчуцького району), вирішення проблеми зі шкільними автобусами, які підвозять дітей з віддалених сіл.

Очолена Олександром Удовіченком місцева політсила за результатами виборів 2015 року отримала потужне представництво в обласній, міських та районних радах. Її члени, кожен у своїй сфері, завжди ставав на захист інтересів своїх виборців, оперативно вирішуючи наболілі проблеми.