ВИБОРИ В КРАСНОЛУЦЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Тамара Тюжина: «Конкретним справам довіряють дужче, ніж словам»

Вибори в Краснолуцькій об’єднаній територіальній громаді на Гадяччині завершилися для «Рідного міста» перемогою: 9 із 22-х депутатів – наші. Місцева організація команди змогла згуртувати навколо себе досвідчених і енергійних фахівців своєї справи, тих, кого знають і кому довіряють односельці. Це й стало головною запорукою успіху, переконана одна з депутаток Тамара Тюжина.

Люди не вірять тим, хто згадує про них лише під час виборів. Вірять тільки своїм, перевіреним, тим, хто завжди на очах, хто тут живе й працює.

Наприклад, не сумніваюся, що про мене знають усі й усе: я в Хитцях народилася й виросла, сюди повернулася після закінчення Лубенського сільськогосподарського технікуму, тут працювала на звірофермі, страховим агентом і листоношею. Знають мого чоловіка Олександра, знають моїх доньку й сина.

Те саме можна сказати про всіх наших депутатів: Андрія та Оксану Романенків, Олександра Кошового, Василя Корнієнка, Олександра Грицину, Людмилу Павленко, Сергія Кулініча, Віктора Підгайка. Вони живуть як люди серед людей, вони бачать спільні для селян проблеми й вирішують їх.

Скажу за себе: особисто я на вибори йшла не вперше, як і, наприклад, Кошовий. Я вже обиралася секретарем Краснолуцької сільської ради, тому мала в активі кілька справ, від вирішення яких залежав добробут земляків.

Яка була найскладніша? Мабуть, будівництво водогону для Хитців. Ми створили спілку, куди входило до сотні жителів, я займалася і виготовленням проектно-кошторисної документації, і збирала гроші, і організовувала роботи. Нарешті, всі труднощі позаду, а Хитці забезпечені водою.

З інших справ назву початок облаштування місць відпочинку на берегах річки Груні. Наші люди заслужили на те, щоб гарно провести час після важкої праці.

Дехто думає, що влада – це лише переваги. Ні, є й чимало проблем, які не помітні на перший погляд. Зі свого досвіду знаю, як багато часу й сил відіймає організація сесій, підготовка розпоряджень, розгляд щоденних звернень односельців. Доводиться жертвувати дозвіллям, а в кожного ж є домашнє господарство, якому потрібні руки. Але що зробиш, коли вже взялася служити людям, то треба служити по-справжньому.

Моя робота мене переконала, що конкретним справам довіряють дужче, ніж словам. Я й мої колеги з «Рідного міста» не стали обіцяти на виборах золоті гори, як дехто з конкурентів. Тому, напевно, ми й отримали перемогу.

Багато значило те, що ми належимо до сили, яку очолює Олександр Васильович Удовіченко, а в нас, на Гадяччині – Анатолій Федорович Попельнюх. Це керівники з великим авторитетом, бути членами команди яких почесно, але й відповідально. Вони об’єднали нас, націлили на результат.

Хочу відзначити, що на виборчих перегонах ми відчували себе єдиним цілим. Працювали пліч-о-пліч, допомагали одне одному. Жінки в нас витривалі, як і чоловіки, тому не здавалися до переможного фінішу.

У Краснолуцьку ОТГ увійшло п’ять сільських рад, а це вісімнадцять сіл. Тут живе понад п’ять тисяч мешканців. Їхня доля тепер залежить від злагодженої роботи – не тільки нашої, а й депутатів з інших сил, що потрапили до місцевої ради. Ми готові працювати з усіма ними на користь громади. Земляки, які нам довірили свої голоси, чекають від нас нових справ, і підвести їх ми не можемо.