Керівник – Володимир Чишко.

«Рідне місто» представлене в Великобагачанській районній раді трьома депутатами. Дві сільські ради району очолюють члени партії, в двох об’єднаних територіальних громадах працюють депутати від «Рідного міста».

Депутати Володимир та Іван Чишки заснували громадську організацію «Рідне село, рідний край», яка займається благодійною діяльністю. Зокрема, вручено подарункові сертифікати на суму 45 тис грн. для покращення навчального і виховного процесів у закладах освіти, близько 12 тис. грн. спрямовано на придбання витратних матеріалів для Великобагачанської ЗНЗ«ПМСД» і Миргородської районної лікарні тощо.

Після пожежі в Кротівщинській загальноос­вітній школі (березень 2018 року) проведені ремонтні роботи в класах, встановлені нові металопластикові двері, закуплений лінолеум для підлоги. Коштами СФГ «Грунтознавець», яке очолює Володимир Чишко, виготовлено проектну документацію на реконструкцію (добудову) школи.

Депутат від «Рідного міста» Валентина Хан очолює КНП «Великобагачанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». За її безпосередньої участі в районі об­ладнано 9 медичних амбулаторій, 24 фельд­шерсько-акушерських пунктів, проведено відповідні ремонтні роботи приміщень, вста­новлено комп’ютерне обладнання, забезпе­чено кардіографами, глюкометрами, сумками невідкладної допомоги. До найкращих сіль­ських амбулаторій належить Кротівщинська.

За сприяння депутатів від «Рідного міста» ство­рені й успішно виступають хоровий колектив «Надвечір’я», дитячий колектив «Родинонька», танцювальний ансамбль, функціонує філіал му­зичної школи, обладнано спортивні зали.

Контактний телефон:

066 3563483 – Катерина Павлівна Халдай.